יום שבת 16 בנובמבר 2019

דף הביתמי אנחנוצור קשרEnglishפרויקטים בקהילהקטלוג פעילויותפרסומיםקישוריםפורום
מי אנחנו
מטרות העמותה
פרופיל העמותה
דבר המנכ"ל
לקבלת עדכונים בדוא"ל:
 
כניסה למדריכים:
משתמש
סיסמה

דבר המנכ"לאני שמח לארח אותך באתר של עמותת פרחי רפואה

ניתנה בידי הזכות לייסד ולפתח את העמותה המצעידה זו השנה ה- 15 את פעילויות הנוער בתחום הרפואה והבריאות בישראל.

כמענה לצורך אישי ולאומי שמה לה העמותה למטרה לחשוף בני הנוער בעלי מוטיבציה וסקרנות אל עולם הרפואה והבריאות המתקדם של שנות האלפיים, ולהקנות להם כלים להבנת הקשר בין האדם הטכנולוגיה והחברה.חשיפת בני הנוער לתחום תגביר בקרבם את המודעות לרפואה מונעת, להתנהגות בריאותית שקולה ולהצלת חיים ותחזק את הפן החברתי של ערך ההתנדבות והתרומה לקהילה.

ייחודה של פעילות העמותה טמונה ביכולתה להעניק לבני הנוער למידה מעמיקה ומשמעותית המבוססת על התנסויות בהקשרים של חיי הלומד וסביבתו באמצעות פרויקטים ייחודיים המבוססים על מערך הדרכה ייחודי המשלב פעילות מעשית וחווייתית הכוללת סיורים לימודיים במרכזים רפואיים, והתנסויות בטכניקות של סימולציות רפואיות.

אני מאמין כי הקשרים המפרים שיוצרו במהלך התוכנית בין אנשי הרפואה לבני הנוער ישפיעו על עמדותיהם והתנהגותם כצרכני בריאות, כחוקרים לעתיד וכגורם שישנה וישפיע על החברה והקהילה באמצעות שילובם במערך החינוך לרפואה ובריאות.

באתר של פרחי רפואה תוכלו להכיר את מגוון התוכניות שמציעה העמותה בכלל המרכזים הרפואיים ומוסדות החינוך בישראל, וכן את פעולותיה בשיתוף הקהילה הבינלאומית במסגרת משלחות הדרכה של בני נוער לחו"ל.

לעמותה מוניטין של יזמות ופיתוח וכבר כעת אנו עומדים בפני תחילתו של עידן חדש הכולל חידושים ופיתוחים לקידום מטרות העמותה.

נשמח לעדכן אתכם באמצעות האתר על כלל פעילויות העמותה והפרויקטים החדשים.

אני מודה לך על התעניינותך ומזמין אותך לפנות אלינו ישירות בכל נושא.


בברכה,

קובי מונוביץ, מייסד
עמותת פרחי רפואה